„Lato w Mieście”

Kolejne dni tegorocznego „Lata w Mieście” w naszej szkole wypełnione są różnego rodzaju atrakcjami.

Dzieci miały okazję uczestniczyć w warsztatach z zakresu bezpieczeństwa, zajęciach ruchowych i rozwijających umiejętności społeczne prowadzonych przez pracowników Fundacji Wolski Spinacz. Wolontariuszki SZANSY zabrały uczestników wypoczynku
w szybką podróż po Grecji i Francji, w trakcie której odkryli również możliwości porozumiewania się bez znajomości języka i słów.

Ponadto uczniowie wybrali się do Kinoteki na film pt. ”Słynny najazd niedźwiedzi na Sycylię”, robili pompony,  badali DNA pomarańczy oraz budowali model komórki.

Niezapomniane  chwile dostarczyła dzieciom wycieczka  zabytkowym chaussonem, zwanym „świńskim ryjkiem”, spływ kajakowy,   rejs po Wiśle oraz wypad na lody.

W wolnych chwilach uczestniczyli głównie w zajęciach sportowych na boiskach szkolnych oraz zabawach na placu zabaw.