Tajemnicze spotkanie z Mikołajem

W dniu 07 grudnia Dyrektor Szkoły Podstawowej Nr 166 po tajemniczym spotkaniu
z Mikołajem przyszła do klasy 0A wręczyć upominki przygotowane przez Mikołaja oraz  list skierowany do dzieci.

Niestety osobista wizyta Mikołaja nie była możliwa ze względu na dużą ilość szkół, dlatego Mikołaj poprosił o wsparcie Panią Dyrektor i Wicedyrektor, które z ogromną przyjemnością przekazały podarunki.

Okazało się, że były to fantastyczne zabawki, z których dzieci będą mogły korzystać na co dzień podczas swobodnych zabaw jak i podczas zajęć dydaktycznych. Dziękujemy !!!

Magdalena Gąsińska

Kochane Przedszkolaki!!!

Moje niezawodne i wszystkowiedzące elfy doniosły mi niedawno, że jesteście niezwykłą grupą dzieci. Jak tylko o Was usłyszałem od pani Dyrektor, postanowiłem, że napiszę do Was wyjątkowy, świąteczny list. Pewnie sporo już o mnie wiecie, ale nie zaszkodzi się przedstawić. Mam na imię Mikołaj, niektórzy nazywają mnie nawet Świętym. Odkąd pamiętam, zajmuję się uszczęśliwianiem ludzi. Szczególnie bliskie są mi dzieci, takie ja Wy. Pracuję przede wszystkim zimą, podczas moich ulubionych świąt – Bożego Narodzenia.
Też lubicie ten magiczny czas?
Otrzymuję wtedy

bardzo dużo listów z całego świata. Ogromnie się cieszę, że je dostaję. Dzieciaki proszą mnie o różne prezenty. Czasem są to zabawki, a innym razem podróże, zwierzęta albo ciekawa książka lub gra. Nie uwierzycie, ale mnóstwo listów dostaję też od dorosłych. Oni również mają swoje marzenia.
O Was, moi kochani, słyszałem same dobre rzeczy. Elfy twierdzą, że jesteście bardzo grzeczną grupą i chętnie pomagacie kolegom i swoim paniom. Wiem też, że jesteście koleżeńscy i pracowici. Obyście zawsze byli tacy wyjątkowi, bym co roku mógł odwiedzać Was
z workiem pełnym wymarzonych podarunków.

Drogie Przedszkolaki, życzę Wam, by w Waszym życiu nie zabrakło uśmiechu, niesamowitych przygód, spełnionych marzeń i odrobiny magii. Cieszę się, że dostaniecie mój list.

Pozdrawiam ciepło i świątecznie.

Święty Mikołaj