Walentynki

Walentynki w naszej szkole były świętem serdecznych pozdrowień, wyrażania przyjaźni czy sympatii.

Uczniowie oraz pracownicy szkoły ubrali się w tym dniu na czerwono. Dzieci własnoręcznie wykonały pocztę walentynkową, do której przez cały tydzień można było wrzucać listy miłosne. Dzień Świętego Walentego uczciliśmy zabawami integracyjnymi oraz sprawianiem innym przyjemności. Uczniowie szukali pasujących do siebie połówek serc oraz komplementowali się wzajemnie. Okazało się, że przyjemnie jest nie tylko usłyszeć od kogoś coś miłego, lecz również oglądać uśmiech osoby przez nas obdarowanej.

Uczniowie licznie zaangażowali się w wykonie prac na konkurs na najpiękniejsze serce walentynkowe.

Katarzyna Redestowicz