Zajęcia dodatkowe

Zajęcia dodatkowe  w klasach 0 – VIII

w roku szkolnym 2021/ 2022

 

klasa

dzień

nazwa zajęć

godzina

prowadzący

0A

piątek

Zajęcia rozwijające

9:40 – 10:10

Agata Banach – Kobierska

0A

czwartek

Zajęcia rozwijające

14:30 – 15:00

Agata Banach – Kobierska

0A

piątek

Zajęcia rozwijające

9: 40 – 10: 10

Kinga Kozikowska

0A

czwartek

Zajęcia rozwijające

14: 30 -15:00

Kinga Kozikowska

1A

wtorek

Zajęcia rozwijające

12: 55 -13:40

Aneta Grzelka

1A

czwartek

Zajęcia dydaktyczno -wyrównawcze

11: 50 -12:35

Aneta Grzelka

2A

wtorek

Zajęcia rozwijające

11:50 -12:35

Nina Ciarka

2A

poniedziałek

Zajęcia dydaktyczno -wyrównawcze

12:55 -13:40

Nina Ciarka

3A

wtorek

Zajęcia rozwijające

11:50 -12:35

Małgorzata Cieślik

3A

środa

Zajęcia dydaktyczno -wyrównawcze

11:50 -12:35

Małgorzata Cieślik

3B

poniedziałek

Zajęcia rozwijające

10:50 – 11:35

Paulina Mądry

3B

wtorek

Zajęcia dydaktyczno -wyrównawcze

12:55 – 13:40

Paulina Mądry

4A

poniedziałek

Zajęcia wspomagające

13:45- 14:30

Małgorzata Święch

5A

poniedziałek

Zajęcia wspomagające

12:55-13:40

Marzena Zuchowska

5A

czwartek

Zajęcia rozwijające

13:45- 14:30

Natalia Maliszewska

6A

środa

Zajęcia wspomagające

14:35 – 15:20

Natalia Maliszewska

6A

czwartek

Zajęcia rozwijające

13:45- 14:30

Adrianna Dębska

6B

wtorek

Zajęcia wspomagające

11:50 -12:35

Małgorzata Święch

6B

piątek

Zajęcia rozwijające

12:55-13:40

Hanna Kopacka

7A

poniedziałek

Zajęcia rozwijające

8:00 – 8:45

Natalia Maliszewska

7A

czwartek

Zajęcia wspomagające

7:15 – 8:00

Adrianna Dębska

7B

poniedziałek

Zajęcia rozwijające

13:45- 14:30

Natalia Maliszewska

7B

poniedziałek

Zajęcia wspomagające

7:15 – 8:00

Adrianna Dębska

8A

piątek

Przygotowanie do egzaminu

7:15 – 8:00

Adrianna Dębska

8A

poniedziałek

Zajęcia wspomagające

15:25 -16:10

Robert Rządziński

8A

środa

Przygotowanie do egzaminu

14:35 – 15:20

Małgorzata Święch

8B

piątek

Przygotowanie do egzaminu

13:45- 14:30

Adrianna Dębska

8B

czwartek

Zajęcia wspomagające

15:25 -16:10

Robert Rządziński

8B

piątek

Przygotowanie do egzaminu

8:00 –  8:45

Małgorzata Święch

I – III

poniedziałek

Język polski dla obcokrajowców

12:55 -13:40

Nina Ciarka

4A,5A,6A

poniedziałek

Język polski dla obcokrajowców

13:45- 14:30

Marzena Zuchowska

I – III

wtorek

Język polski dla obcokrajowców

13:45- 14:30

Nina Ciarka

4A,5A,6A

czwartek

Język polski dla obcokrajowców

13:45- 14:30

Marzena Zuchowska

7A,8A

piątek

Język polski dla obcokrajowców

13:45- 14:30

Marzena Zuchowska

7A,8A

piątek

Język polski dla obcokrajowców

14:35 – 15:20

Marzena Zuchowska

 

Font Resize
KOLOR