Dzień Zdrowego Odżywiania

Dzień Zdrowego Odżywiania

 

W naszej szkole odbył się Dzień Zdrowego Odżywiania. Przypominają o tym kolorowe plakaty o tematyce zdrowego żywienia wykonane przez uczniów klas 1 – 3. Są piękne i kolorowe, ale przede wszystkim utrwalają wiedzę nt. zdrowego żywienia. W czasie przerwy śniadaniowej uczniowie wspólnie ze swoimi nauczycielami zjedli śniadanie przygotowane ze zdrowych produktów – zaprezentowali wykonane przez siebie zdrowe posiłki. Przy okazji śniadania  rozstrzygnięto również konkurs w klasach pierwszych na najbardziej zdrowe i kolorowe wypełnienie śniadaniówki.

Tego dnia uczniowie klas starszych również dołączyli do obchodów Dnia Zdrowego Odżywiania – przedstawiali prezentacje przygotowane
przez siebie, dzieląc się wiedzą w klasach młodszych naszej szkoły.

 

Jak pisał Ludwik Feuerbach „Człowiek jest tym, co je”, dlatego postawmy na zdrowe odżywianie nie tylko od święta, ale przede wszystkim na co dzień. Powodzenia!

Font Resize
KOLOR