Ekologiczny konsument

W ramach projektu “Eko z Twoją Wolą” w listopadzie uczniowie kl. 0 – III wykonywali prace  z materiałów ekologicznych i surowców wtórnych będących odpadami- śmieciami. Dzieci wykazały się dużą wyobraźnią i pomysłowością. Dodatkowo uczniowie kl. II b wykonali pracę plastyczną dotyczącą segregacji śmieci.
W klasach drugich został zrealizowany temat lekcji: “Jemy kolorowo i smacznie”. Jedną z części było zrobienie kanapek. Dzieci przyniosły do szkoły potrzebne produkty
i samodzielnie przygotowały smaczne i pełne witamin kanapki. Uczniowie przekonali się, że najlepiej smakują kanapki wykonane samodzielnie. Zajęcia były “bardzo smaczne”
W drugiej części lekcji uczniowie stworzyli potwory z warzyw i owoców. Prace wychowanków były bardzo starannie wykonane i każda z nich była inna.
Było naprawdę smacznie, kolorowo i twórczo!