Coraz trudniej dziś odnaleźć w ludzkim sercu dobroć,  życzliwość i miłość…

W tegorocznych Jasełkach nasi szkolni aktorzy w strojach Maryi, Świętego Józefa, pastuszków, królów i aniołów opowiedzieli historię Bożego Narodzenia. Wspaniała gra aktorska, wymowne gesty, scenografia, charakteryzacja i muzyka przeniosły widzów do Betlejem. W szkolnych Jasełkach uczestniczyli również uczniowie z Przedszkola nr 133, Przedszkola nr 134, Przedszkola nr 172 im. Danuty Wawiłow oraz Przedszkola nr 116. Jasełka były okazją do wspólnego przeżywania nastroju zbliżających się świat.

Ukłony i podziękowania dla uczniów klas 2 za wspaniały występ i przekaz, dla rodziców za zaangażowanie w przygotowaniu kostiumów oraz dla  pań: Małgorzaty Cieślik i Anety Grzelka za przygotowanie przedstawienia.